CHLUMEC - DOBRUŠKA 1:1(1:1) 9:10 na pen.

br: Hartman

Kukal - Šafránek, R. Chaloupka, Bráborec, Dušek - Novotný - Hartman, Pilař, J. Kučera(65. Veselský), Kycelt - Labík(70. M. Kučera)

Martin Firbacher, trenér Chlumce:
Z celkového pohledu je remíza asi spravedlivá.Oba týmy měli dostatek příležitostí na to, aby získali všechny body. Po třech nevydařených zápasech jsme na tom nebyli nijak komfortně a když už jsme konečně vedli, tak nás do kolen dostal gól, který už asi nikdy v životě nedostaneme. Jinak kluci nechali na hřišti maximum, škoda, že za to byli odměnění jen jedním bodem. Teď potřebujeme prolomit střeleckou smůlu.

M.Killar, trenér Dobrušky :
Domácí nás "nechali hrát" ve středu hřiště, po zisku míče však byly jejich útoky nebezpečné, odolávali jsem jim jen s velkou dávkou štěstí. Vyrovnání přišlo po fatální chybě soupeře, další šance na obou stranách byly bez gólového efektu, remíza s ohledem na průběh utkání byla pro nás úspěchem. Bonus za PK super, trojice rozhodčích utkání zvládla i ve zbytečně vyhrocených situacích.

OP mužů

FK Chlumec B - Slavia HK B 1:1 (1:0) branka: Staněk

Hned ve druhé minutě nás dostal do vedení Staněk a i když opticky měli hosté balón víc na kopačkách, tak my jsme odehráli velmi slušný poločas. Ve druhém poločase jsme nechali nasazení a dobrý výkon v kabinách a hosté po našem nedorozumění vyrovnali. Vzhledem k průběhu zápasu a postavení soupeře v tabulce bod bereme.
sestava: Němec - Heger, Janda,Appl,Špás- Myška(83" Hodač)- Cholasta,Hubený,Fechtinger, Šumský (46" Šusta) - Staněk (73" Hartman)

KS soutěž dorostu:

Meziměstí - Chlumec/NM 0:6 (0:5)

Branky: Kříž 3, Špinka, Feichtinger, Kardoš

Sestava: Vlk, Vlasák, Heger L, Tichý, Hajský, Heger M., Jansa, Feichtinger, Špinka, Kříž, Cholasta, Ouzký, Kardoš

Dlouhá cesta, komplikace se sestavou, taneční v Chlumci, ale se vším jsme si poradili a připsali si další výhru. Museli jsme vše vsadit na první poločas, protože pak musel Vojta Kříž a Martin Heger opustit hřiště a "mazat" do Chlumce na polku a valčík. Tato taktika vyšla a poločasové vedení 5:0 nám stačilo. Druhý poločas pak s nataženým svalem "odbelhal" Ondra Jansa a tak jsme v podstatě hráli v oslabení. A ještě se nám podařilo vstřelit šťastný gól, jehož autorem byl Matěj Kardoš (hráč ročníku 2005!!!). Bohužel stav našeho kádru je slušně řečeno ne dobrý. Děkujeme za pomoc Pavlovi, Vojtovi a Lukášovi, kteří bohužel museli hrát dva celé zápasy za víkend!!

KP starší přípravky ve Staré Pace

Chlumec RMSK - MFK Trutnov 13:13 (1:6)

Chlumec RMSK - FK N. Paka/Sokol S. Paka 24:11 (7:6)

Dnes jsme odehráli dvě různorodá utkání. Výsledky jsou napsány nahoře, v závorce jsou naše chlumecké. Proti Trutnovu jsme sice prohráli, ale kluci docela makali a góly soupeři téměř darovali. Druhý zápas proti Pace kluci zvítězili, ale pouze o gól, protože nehráli na plný plyn. Za dnešek si zaslouží pochvalu téměř všichni, pouze od tradičních tahounů to bylo trochu ospalejší, ovšem po dlouhé době začal makat Bambíno, za což jsme hrozně rádi. Bambíno, parádní výkon